Yaşamak Güzel Şey

Sinema severler için etkileyici ve dikkat çekici olacak yepyeni bir film daha ekranlara geliyor. Mandıra Filozofu filmleri ile tanıdığımız Müfit Can Saçıntı’nın yeni sinema filmi olan Yaşamak Güzel Şey ile karşımızda. Filozof filmleri ile ilgi odağı olmuş ve herkesin beğenisini kazanmıştır. Yeni vizyona girecek filmler arasında yer alarak, yönetmenliğini de kendisi üstlenmiştir. Müfit Can Saçıntı’ nın filmi Yasamak Güzel Şey 14 Nisan’da sinemalarda olacaktır​.

Dram ve komediyi bir arada görebileceğiniz film Türk yapımıdır. Filmin oyuncu kadrosu ise Müfit Can Saçıntı, Günay Karacaoğlu, Zihni Göktay, Yasemin Conka, Recep Renan Bilek, Ayşegül Atik, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek, Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu’ dan oluşmaktadır.

Sinema Severler Ekran Başına

Müfit Can Saçıntı’ nın yönetmenliğini yaptığı, Yaşamak Güzel Şey sinema filminde anlatılan hayatın zorlukları ve yaşamın ne kadar güzel olduğudur. Bir insanın başına gelebilecek her şey bu filmde konu alınmıştır. Sinema filminde, hayat şartlarına boyun eğen pısırık bir adam rolünde olan Müfit, başına gelen talihsiz bir olay ile değişmeye başlıyor.

Her şeye itiraz eden, patronundan geç kaldığı için sürekli azar işiten, hayatın içindeki trafik maceraları ve aşk ile bir kahramanlık hikayesine dönüşüyor. Eğlencenin bir arada tutulduğu vizyon film yaşamın güzelliklerini fark eden bir adamın yaşadığı olaylar ile doyumsuz bir film tadında geliyor.

Duygusal Komedi Keyfini Çıkarın

Kasım ayında çekimleri tamamlanan Yaşamak Güzel Şey, sinema filminin fragmanı ekranlarda yerini alıyor. Sinema severler için duygusal komedi içeren film milyonlar ile buluşacağı günü bekliyor. Filmin içinde yaşamın güzelliklerini keşfeden bir adam, hayatına yeni bir yön veriyor. Film izle aileniz ile duygusal komedinin keyfini çıkarın. Sonbaharın güzelliklerini de yansıtan film görsel olarak da bir şölen yaratıyor.

Mandıra Filozofu ile ilgi çeken Müfit’ in yaşantısı, yeni filmi ile kaçırılmayacak filmler arasında yer alıyor. Belki de hayatın güzellikleri itiraz edilerek daha iyi keşfedilebilir. Pes edilmemesi gerektiğini ve zorluklar ile nasıl baş edileceğini eğlenceli yanlarıyla anlatan film merak ile bekleniyor.

 • Vazgeçilmez Oyunlar Listesi

  Son çıkan oyun müzik film gibi milyonlarca uygulamayı google playda rahatlıkla kolayca bulabilirsiniz. Android ve ios oyunlarını devraldığı google play […]

 • WhatsApp

  WhatsApp durum: Paylaştığınız fotoğrafı son güncellemeler başlığı altında 24 saat boyunca yayında kalmasını sağlamaktadır. Burada kaç kişi durumunuza bakmış görebilirsiniz. […]

 • Mozilla’dan Bir Yenilik Daha

  İnternet tarayıcıları arasında en iyi olarak bilinen ve en fazla kullanılan tarayıcı Chrome olarak bilinmesine rağmen, Chrome ‘ a oldukça […]

 • 20. Yüzyıl Kadınları

  20. Yüzyıl Kadınları orijinal adı ile 20th Century Women drama, komedi türünde bir ABD filmidir. Film aynı zamanda yarı otobiyografiktir. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.