PB Oyunu Güncel Hile

PB oyunu Güney Koreli bir firma tarafından hazırlanmış, çevrimiçi oynanabilen birinci şahıs bir keskin nişancı oyunudur. Point Blank adlı oyunda kazandığınız başarılara göre çeşitli rütbeler kazanıyorsunuz.  Yani başarılı oldukça oyunda rütbeniz yükseliyor. Asker öğrenci rütbesinden başlanılan oyunda en yükse rütbe ise General rütbesidir. Oyunun 11 farklı modu mevcut olup, oyunda gerçek para ile çeşitli item’ler kazanabilmek mümkündür.

Oyun CT Force ve Free Rebels arasındaki savaşı konu alıyor. Oyuna başlarken bu taraflardan birisini seçmeniz gerekiyor. Oyunda bunun dışında farklı karakterler de mevcut: Acil Pool, Leopard erkek karakterler olurken, Keen Eyes, Hyde, Chou ise kadın karakterler olarak göze çarpıyor. PB Güncel hile ile oyunda birçok başarıya daha çabuk ulaşabilmeniz mümkün.

Pb Güncel Hileleri

Point Black hileleri sayesinde oyunda ilerlemeyi sağlamak mümkün. Bu hilelerin nasıl kurulacağı ile ilgili birçok video internette yayınlanmakta. Ayrıca bazı yayınlanan hileler sadece bir gün için kullanılabilen hilelerdir. Oyunda çeşitli hileler mevcut olup, bilgisayarınızda gerekli ayarları yaparak bu hileleri kullanabilirsiniz. PB Güncel hile ile süresi geçmeniz hileleri bulabilmeniz mümkün.

PBTurk MrsNabz 5 şubat hilesi ile birçok farklı özelliği oyuna katabilmek mümkün. Bu oyunda Wallhack, Skin Hack, Remove smoke, remove fog, no recoil, unlimited ammo, fast reload, fire speed, Quickchange ve daha birçok özellik bu hile ile aktif hale gelebilmekte. Her günün hilesi farklı farklı olup, PB Güncel hile yama ve dosyalarını bilgisayara indirip video anlatımına uygun bir şekilde oyuna entegre etmek gerekmektedir.

Sizler de PB güncel hileleri burada bularak günü geçmiş hileler yerine güncel hileler ile oyunda ilerleyişinizi sağlayabilir ve oyunda karşılaştığınız bazı zorlukların ve seviyelerin üstesinden gelebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.